Останній день, в який віруючі дотримуються посту перед Різдво - це Святвечір 6 січня (Різдвяний святвечір).

Назва цього свята походить від слова "сочиво", що в буквальному сенсі означає пшеничні зерна, розмочені в соку з насіння. Наші предки пригощалися сочивом напередодні Різдва, як тільки на небі запалювалася перша зірка. В основу цієї традиції покладена легенда про появу Віфлеємської зірки, яка сповістила людей про народження Христа. Про це пише портал УНІАН.

Однією з найважливіших і відомих традицій, пов'язаних з святвечором називають колядування. Колядки стали популярні ще з в дохристиянських часів, але незважаючи на це, церква їх не забороняє.

При цьому категорично не можна напередодні Різдва надягати одяг в темних кольорів. Краще віддати перевагу чомусь світлому і свіжовистираному. Забороняється лаятися і сваритися, щоб не псувати радісну атмосферу свята радісна, а енергетика сильна, так що ті, хто порушує заборону, ризикують накликати на себе біду.

Крім того, не можна гадати. У представників церкви вельми категорична думка з цього приводу. А все тому, що вважається, що бажання дізнатися майбутнє пробуджує в людині лукавий.

А для для віруючих людей подібні дії-великий гріх. Що стосується домашніх справ і побутових питань, то їх теж бажано відкласти. Єдиний виняток в даному випадку-це підготовка святкового столу і приготування обов'язкових різдвяних страв.

Популярні новини зараз

Відключення світла нікуди не подінуться: скільки не буде електроенергії на день

Їжте ці 8 продуктів і вічна молодість не буде дивом: як продовжити життя за допомогою їжі

Кацурін був в залі? Надя Дорофєєва вперше за довгий час зробила це з "колишнім", який вийшов до неї просто на сцену

Справжня прикраса: рецепт печива "Каштани" з маминого зошита

Показати ще

Примітно, невід'ємною частиною цього свята, була благодійність. Саме тому 6 січня прийнято подавати милостиню і роздавати свої речі нужденним і тим, хто опинився в складній життєвій ситуації.

Раніше "Hyser" писав про те, що у мережі гуляє нова смішна новорічна реклама.

Також наш портал розповів про те, що скільки днів відпочиватимуть перед Новим Роком.

Нагадуємо, що названа прикмета, згідно з якою не можна використовувати годинник в якості подарунка.