Психологи кажуть, що зробивши поганий вчинок, люди по-різному можуть жити далі. Так, для когось попросити вибачення означає принизитися, мовляв, це-марно, адже все одно вже нічого не виправиш. А інші, пам'ятаючи, що Господь вчив прощати і каятися в скоєному, схиливши голову, вимовляють слова жалю про те, що трапилося. Сьогодні, 14 березня, найкращий день для цього.
Прощена неділя завжди була особливим днем для віруючих, хоча в церковному календарі "свята" з такою назвою немає.
Офіційно він називається Сиропусною неділею - тобто недільним днем, коли не можна вживати в їжу м'ясо, але можна молочні продукти. І це остання неділя перед Великим постом. Зазвичай вона випадає на числа не раніше середини лютого і не пізніше середини березня. У 2021-му році Прощена неділя випала на 14 березня.
Відзначимо, що вважається поганою прикметою в цей день не пробачити когось або лихословити. З давніх-давен люди вірили, що таку людину в році, що наступив очікують біди.
Також в цей день заборонено думати про погане, скаржитися, дратуватися, вступати в конфлікти, зав'язувати сварки. Рекомендується пом'янути покійних, сходивши на кладовище.
Не можна пити алкоголь і займатися важкою роботою.
Відключення світла будуть довше: Укренерго терміново вводить жорсткі графіки – вже з сьогодні
Полуницю не потрібно вкривати чим завгодно: секрети, які допоможуть відлякати гризунів узимку
"Мімоза" на столі більше не з'явиться: рецепт салату "Маркіза", який давно замінив радянську класику
Які рослини в жодному разі не можна обрізати восени: моліться, якщо ви це зробили
Раніше Hyser писав про те, що 15 березня починається Великий піст, який є найтривалішим в церковному календарі і найсуворішим в плані обмежень.
Також Hyser повідомляв, які продукти допоможуть розвинути зір як у яструба.