11 травня службовий катер "Еко рейд 4", що належить Державній екологічній інспекції Центрального округу (Полтавська, Черкаська області), був виявлений підпаленим та зниклим зі своєї стоянки під охороною підприємства.

Держекоінспектори негайно відреагували на повідомлення та виявили човен на воді поруч з берегом. Внаслідок пожежі згоріли двигун та обладнання. Наразі тривають слідчі дії з боку правоохоронних органів.

Ця подія є наочним прикладом принципової позиції Держекоінспекції Центрального округу в боротьбі з браконьєрством у Сулинському заказнику. За останній місяць спільними зусиллями інспекторів та поліції було вилучено біля двохсот браконьєрських сіток, десятки ятерів та раколовок загальною довжиною біля 13 кілометрів. Сотні екземплярів нерестової риби було повернуто у природне середовище, а біля двох тон риби спрямовано на користь держави.

За результатами рейдів було затримано десятки порушників, а загальна сума шкоди від браконьєрства оцінюється у 27,5 млн гривень. Системні заходи Держекоінспекції та Національної поліції спрямовані на подальшу боротьбу з браконьєрством під час нерестової заборони.

Шкоду довкіллю і майну завдають не тільки російські агресори, а й внутрішні вороги, зокрема браконьєри, тому оберігаємо наше довкілля для майбутніх поколінь українців.

Популярные статьи сейчас

Чем нужно подкормить чеснок в июне, чтобы он вырос намного крупнее: обязательно сделайте это

Путин начнет заикаться: впервые поражен самый современный многоцелевой истребитель Су-57

Об этом знают не все: что нужно делать, чтобы листья на огурцах больше не желтели и не опадали

Показать еще