Його організували Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів, ВГО «Жива планета» та Міністерство освіти і науки, щоб допомогти школярам краще розуміти принципи екологічного вибору.

Цього року конкурс зібрав понад 120 учасників з усієї країни. Учителі створювали власні методики викладання, квести, інтерактивні уроки та ігри, які допомагають дітям зрозуміти важливість екологічного маркування та його роль у повсякденному житті.

«Формування екологічної культури починається зі шкільної парти. Важливо ще змалечку прищеплювати українцям навички свідомого вибору. Екологічне маркування – це не просто позначка на упаковці, а реальний орієнтир, який допомагає обирати безпечніші товари», – наголосила міністерка захисту довкілля Світлана Гринчук.

Загалом було визначено 9 переможців і 30 фіналістів. Найкращі педагогічні напрацювання увійдуть до спеціального методичного посібника, який зможуть використовувати всі вчителі України.

«Освітяни діляться, що тема екологічного маркування викликає у школярів живий інтерес. Це не суха теорія – ці знання можна застосовувати щодня, обираючи екологічно безпечні товари та формуючи нові корисні звички», – додала Гринчук.

Усі учасники отримали дипломи, фіналісти – подарунки, а переможці – ще й грошові сертифікати на 10 000 гривень.

Популярні новини зараз

Нові соцвиплати, надбавки до пенсії, субсидії, ліміти на гроші, авто, ВПО, електроенергія: 1 липня багато що змінить

Ілона Гвоздьова дала відкоша українці: “Це кінець моєї благодійності. Більше не звертайтесь”

"Я дуже хочу дитину. І мені страшно": 41-річна Олена Філонова розповіла про мрію, яка коле серце

Доля готує сюрприз: для кого зі знаків Зодіаку літо 2025 року стане поворотним

Показати ще

Міністерка подякувала всім учасникам та наголосила, що завдяки таким ініціативам Україна виховує нове покоління свідомих громадян, які дбатимуть про довкілля, своє здоров’я та майбутнє країни.