Експерти пояснили, як можна приємно почати день без шкоди для здоров'я

Те, як проходить ранок, здатне задати тон всього дня, і важливу роль в цьому відіграє сніданок, тому важливо, щоб він був і корисний, і смачний. Інформаційний портал "Голос UA"розповів, що з солодощів, які підвищують настрій, можна їсти на сніданок без шкоди для здоров'я.

Лікар-дієтолог і кандидат медичних наук Андрій Бобровський пояснив, що одним з найважливіших джерел енергії, який дозволяє включитися в роботу з самого ранку, є цукор. Він, однак, звертає увагу на те, що цукор буває різним.

Варто розуміти, що якщо з точки зору біохімії і немає різниці в тому, звідки взято цукор, на ділі цукор з фруктів, овочів і ягід по-різному впливає на організм людини. Тому, наприклад, якщо під час або після сніданку є фрукти або ягоди, то це дуже корисно і не завдає шкоди організмів, хоча, звичайно, варто пам'ятати і про міру, оскільки якщо додавати до природних солодощів звичайний цукор, то це вже шкідливо.

Дієтолог зазначає, що в питанні цукру в принципі в першу чергу важливо кількість, тому, наприклад, і пара цукерок ніяк не зашкодять здоров'ю, якщо вчасно зупинитися. Не варто при цьому забувати, що будь — який цукор, незалежно від походження-прості вуглеводи, які дають ефект "короткої ситості".

А для того, щоб організм функціонував повноцінно, йому необхідні також складні вуглеводи, білки і жири. Як приклад ідеального збалансованого сніданку Бобровський пропонує тарілку, половину якої займають овочі і фрукти, чверть — зернові, і ще чверть — будь-яка білкова їжа і м'ясо.

Популярні новини зараз

У вас є 3 дні, а потім штраф: в Україні оновили правила мобілізації, що потрібно знати після отримання повістки

Вся правда їм приходить уві сні: 5 знаків Зодіаку, які бачать пророчі сни

"Мімоза" на столі більше не з'явиться: рецепт салату "Маркіза", який давно замінив радянську класику

Готовий вивести війська з деяких територій: Reuters розповіли про поступки путіна

Показати ще

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що стало відомо, що в київському метро поліцейські перевіряють у пасажирів спеціальні пропуски, і часом не пускають у вагони навіть тих, у кого вони є.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що величезна кількість українців страждає від постійної закладеності носа, яка не дозволяє комфортно заснути і дихати на повні груди. Експерти розповіли, як цього досягти.

Також "Hyser" писав, що у Міністерстві охорони здоров'я України прийняли рішення про те, щоб терміново оновити карантинні зони адаптивного карантину. Став відомий список областей в червоній зоні.