Ключову роль у розвитку подій під час поточного конфлікту в Україні може відіграти підтримка Заходу у вигляді постачання озброєнь.

Ярослав Грицак, відомий історик, поділився своєю думкою в інтерв'ю Радіо Свобода, зазначивши, що результат бойових дій у 2024 році матиме значне значення для подальшого розвитку ситуації та можливого завершення конфлікту.

Про це повідомляє ТСН.

Грицак порівняв поточну ситуацію з тим, що говорив відомий український політолог Залужний, наголошуючи, що жодна зі сторін не має достатніх ресурсів і можливостей для масштабних наступів та проривів.

Подібна ситуація, на його думку, нагадує період Другої світової війни, зокрема, 1942 рік, коли розпочався перелом у ході воєнних дій, що призвів до зміни результату конфлікту.

Наголошуючи на важливості фронту, Грицак підкреслює, що успіх у військових операціях залежить не тільки від бойових дій на передовій, а й від фортеці тилу.

Він підкреслює, що результат війни рідко визначається виключно військовими перемогами чи парадами, а скоріше тим, яка зі сторін має достатні ресурси та витривалість для продовження боротьби. Підтримка з боку Заходу, особливо у вигляді військової допомоги, може зробити тягар війни для Росії більш непосильним.

Популярні новини зараз

Грошей потребувати не будете: знаки Зодіаку, яких Зелена Змі в 2025 році обдарує багатством

Син Віктора Павліка заробляє гроші в 3 роки: Катя Репяхова розповіла, що робить

Відключення світла будуть довше: Укренерго терміново вводить жорсткі графіки – вже з сьогодні

Вся правда їм приходить уві сні: 5 знаків Зодіаку, які бачать пророчі сни

Показати ще

Історик також зазначає, що, крім внутрішніх реформ в Україні, не менш важливими є зміни на Заході.

Він закликає до якнайшвидших реформ на Заході, щоб забезпечити ефективну підтримку України у боротьбі проти російської агресії.

Аналіз останніх двох років бойових дій показує, що найважливішою стратегічною складовою стає оборонна війна, яка знову і знову демонструє свою ефективність.

Початковий невдалий бліцкриг Росії лише підтверджує цю тенденцію і наголошує на важливості збалансованого підходу до військових операцій.

Читайте також: