Днями в Мережі став вірусним відеоролик із чоловіком, який активно обмазується медузами, як мочалками, сподіваючись на лікувальний ефект. Автори відео кажуть, що чоловік навмисно прибув до Криму з Москви, щоб ось так відпочити та оздоровитись поряд із медузами, бо вважає, що вони якимось чином позитивно вплинуть на організм.
Варто зазначити, що кілька останніх років на Казантипі багато туристів відзначають безліч великих отруйних медуз - корнеротів. Якщо торкнутися довгих щупалець корнерота, то може здатися, що обпекла кропива. Вся справа в тому, що клітини медузи цього виду покриті ворсинками, що стирчать, вистрілюють отрутою в дрібних морських тварин, якими ця медуза харчується. Щоправда, деякі біологи заявляють, що для людини немає жодної небезпеки від медуз, які мешкають у Чорному морі.
Очевидці стверджують, що на мисі Казантип вся берегова лінія ними щільно всипана, а вхід у воду (1-3 м) є суцільною кашею з медуз.
"Бр-р-р! Більше схоже на холодець, ніж на воду, та й берег не красивіший. Їх так багато, що навіть море стало сірим", - пишуть користувачі соцмережі.
Купання в такому морі, кажуть туристи, забезпечує жорстке роздратування та набряк слизової оболонки на кілька діб. Вся справа в тому, що у медуз є отрута, яка може завдати шкоди людському організму. Реакція на опік може бути різною - від невеликого печіння на шкірі, до важкої алергії.
Читайте також:
Графіки відключення на 26 листопада: Укренерго попередив – світла не буде по всій країні
Цей секрет новорічного салату ви і не знали: рецепт "Оселедця під шубою" для святкового столу
Ектор Хіменес-Браво не зміг це приховати і засвітився одразу з чотирма: "Картина маслом"
Кацурін був в залі? Надя Дорофєєва вперше за довгий час зробила це з "колишнім", який вийшов до неї просто на сцену
Такого ще не було: російський рубль впав ще нижче. Тепер він уже б'є свій рекорд падіння
Медовий Спас: що сьогодні заборонено і про що говорять народні прикмети