Багатьом знайома приказка, що "лагідне теля двох маток смокче". У цьому ракурсі можна сміливо розглядати політику президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана. Ще б пак, Ердоган останнім часом чітко демонструє, що дружелюбність краща за злобу, компромісність - безапеляційність, а мирні відносини - ворожнечу. Так, з одного боку, Ердоган підтримує Україну, з іншого – торгує з Росією, якій допомагає обходити санкції, у тому числі й щодо постачання товарів подвійного призначення. Ось тільки "вихідка" Ердогана з командирами "Азова" та позиція Туреччини щодо степління України в НАТО, схоже, дуже розлютила росіян.

Так, перед вильотом у Вільнюс на саміт НАТО президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що в Мадриді будуть розглянуті рішення щодо зміцнення структур стримування та оборони Північноатлантичного альянсу та підтримки партнерів, зокрема України. При цьому Ердоган заявив, що завершення війни в Україні може спростити процес вступу країни до НАТО, що викликало справжню істерику у росіян.

Відповідні повідомлення вони розміщують у соцмережах.

"Ми також організуємо перше засідання Ради НАТО – Україна, яке було створено як демонстрація підтримки України з боку НАТО та союзників. Ми переконані, що якнайшвидше завершення війни справедливим та міцним світом сприятиме вступу України до НАТО", – додав Ердоган.

Росіяни у звичній їм манері заявили, що це черговий "удар у спину". Вони також заявили, що турецький президент постійно йде наперекір кремлівському диктатору Володимиру Путіну.

Популярні новини зараз

Чи настане кінець світу після смерті Папи Франциска? Що кажуть стародавні пророцтва

Податки під час продажу авто: що повинен знати кожен українець

Чому огірки гірчать і що з цим робити: правда, про яку мовчать дачники, можна виправити за 2 дні

Віщі сни на Великдень: в який день вони здійснюються і як їх тлумачити

Показати ще

До речі, звичайні росіяни, звичайно, не в курсі, але між Ердоганом і Путіним існує прямий економічний зв'язок ціною в 150 мільярдів доларів. Так, після введення проти Путіна санкцій, товарообіг між Туреччиною та Росією зріс на 83% і становить зараз 62 мільярди доларів. Плюс до цього 75 мільярдів доларів Туреччина отримує за транзит нафти через Босфор та Дарданелли, а також має дохід від іншого експорту, зокрема металу, добрив та іншого.

Читайте також:

Путін так не наважиться: Байден показав, як засмагає на громадському пляжі у сімейних трусах

У НАТО вже прямо відповіли Путіну: що буде, якщо окупанти підірвуть Запорізьку АЕС