Усі городники знають, що без своєчасного підживлення розсада солодкого перцю погано зростає. Ще б пак, добрива заповнюють відсутні мікроелементи в грунті, що позитивно позначається на зростанні розсади та майбутньому врожаї. При цьому натуральні компоненти добрив збільшують стійкість перцю.

Так, найчастіше як добрива використовують деревний попіл, перегній та кропиву. Саме на основі цих трьох складових можна приготувати чудове добриво.

Наприклад, головна особливість деревного попелу – наявність понад трьох тисяч необхідних рослин речовин, наприклад – калію, але відсутність азоту.

Отже, потрібно підготувати ємність на 50 літрів, заповнити її на одну третю зеленню кропиви, попередньо її можна подрібнити. Далі в ємність поміщають близько 3 кг перегною або гною та 250 г деревної золи. Потім все це накриваємо кришкою і залишаємо блукати кілька тижнів. Не забувайте періодично помішувати масу.

Перед використанням проціджують та розводять з водою у пропорції 1 до 10.

За сезон цілком достатньо внести 2-3 рази такий засіб. Але перед підживленням грядки з перцем потрібно добре полити чистою водою.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський підтвердив готовність говорити з путіним у будь-якому форматі: "Ми нічого не хочемо і продовжуватимемо"

Тепер і росіяни відчують війну: лише за одну ніч по Росії вдарили понад 100 безпілотників

Комахи залишать вашу ділянку назавжди: які рослини потрібно висадити, щоб позбутися ос

Так вміли лише наші бабусі: рецепт корисних та смачних квашених помідорів на зиму

Показати ще

Під кожен молодий кущик потрібно вилити 0,5 літра розчину, у дорослий кущ дозу збільшують до 1 л.

Удобрювати цю культуру потрібно двічі на сезон. Перше підживлення перцю проводиться, коли він цвіте, а друге - в період дозрівання.

До речі, найбільш ефективною підгодівля буде, якщо її проводити через 2-3 дні після того, як полили рослини.

Читайте також:

Старовинна хитрість: розсипте цю крупу городом, щоб позбавитися шкідників

Допоможе звичайний туалетний папір: як швидко відновити "збледрений" газон

Збирати відра та пригощати сусідів: саме так доглядайте огірків. Важливий секрет