Стало відомо, що агрономи з КНР навчилися вирощувати огірки з максимальною віддачею, тепер, завдяки простому добриву, збирають з одного куща по 10 кілограм плодів. Так, китайці переконалися, що завдяки органіці рослини стають міцними, стійкими до хвороб, а також значне підвищення показників урожайності. Ґрунт насичується корисними речовинами, змінює свою структуру.
Отже, для створення підживлення по-китайськи потрібен курячий і кролячий послід у рівних пропорціях, який замочують у воді на п'ять діб.
важливо!
- використовувати свіжі екскременти категорично заборонено через велику концентрацію сечової кислоти. Коріння огірків при цьому можуть одержати сильні опіки.
- знизити їдкість фекалій вдасться, якщо викласти їх на короткий період просто неба: сечова кислота почне випаровуватися, а сировина стане безпечною для використання.
Після 5 діб концентрат розводять у воді: на кожну півлітра потрібно буде десять літрів чистої води.
Але це ще не все. Знадобиться 250 г золи, 50 г мінерального преміксу для тварин, 100 г крохмалю та 70 г рибного борошна.
Усі ці компоненти перемішують і потім поливають таким розчином рослини. На один кущ знадобиться приблизно 300 мл розчину. Важливо уникнути перенасичення корисними речовинами, інакше огірки можуть бути дуже великими, жорсткими, несмачними.
Повалився разом із режимом: путініст Михайло Боярський потрапив до лікарні після падіння зі сцени
Світлий Великдень-2025: привітання близьким, друзям та колегам у прозі на свято
Із цим краще не жартувати: яку молитву читають перед випіканням паски
Як залучити удачу, здоров'я та фінанси: змови та обряди, які робляться на Великдень
Перший раз огірки потрібно підгодувати цією китайською сумішшю з появою першого зав'язі.
Зазначимо, що запропонований засіб, внесений у ґрунт, діє кілька років через тривалий період розпаду поживних речовин. При цьому змінюється структура ґрунту, що сприяє збільшенню врожайності.
Читайте також:
Перші відра врожаю будуть вже у червні: спробуйте цей простий розчин для підживлення огірків
Огірки будуть гіркими і несмачними: що ні в якому разі не можна садити з ними поряд