Пандемія коронавірусної інфекції повинна закінчитися до весни 2022 року, проте через появу нового небезпечного штаму "Дельта" ніяких гарантій давати неможливо.
Саме так вважає відомий американський інфекціоніст і радник президента США з медичних питань Ентоні Фаучі, пише "РБК-Україна".
За словами фахівця, вірус стільки разів "обманював" людство різними хвилями по всьому світу, що спрогнозувати його повне зникнення досить складно. Однак це трапиться не раніше весни наступного року.
Через появу нового штаму під назвою "Дельта" всі прогнози змінилися. Як тільки людство почало прогнозувати подальший хід подій, пов'язаний з пандемією, "Дельта" вніс свої корективи і закінчення пандемії відсунулося.
Інфекціоніст розповів, що в США, коли наближалося літо, щодня зменшувалася кількість діагностованих випадків коронавірусної інфекції, а потім з'явився новий небезпечний штам "Дельта", що вибило медиків з колії. В даний час американці повернулися до показників 130-140 тисяч випадків на день. "Так що я не хочу робити ніяких твердих прогнозів щодо того, що буде далі", - резюмував лікар.
Нагадаємо, що лікар-імунолог Борис Донський запропонував давати пенсіонерам по 1000 гривень за вакцину проти ковіду. Він вважає, що таким способом можна було б досягти високих показників саме в тих групах, де необхідно.
Син Віктора Павліка заробляє гроші в 3 роки: Катя Репяхова розповіла, що робить
Полуницю не потрібно вкривати чим завгодно: секрети, які допоможуть відлякати гризунів узимку
Готовий вивести війська з деяких територій: Reuters розповіли про поступки путіна
Хлопець Лесі Нікітюк розповів, як довго вони з нею разом: "Таке почуття, ніби..."
Людину змусити вакцинуватися не можна, але, заохочуючи його дії, можна було б знизити навантаження на медицину, скоротивши кількість хворих. Це був би чудовий досвід, як це роблять багато розвинених країн.
Раніше "Hyser" писав про те, що в Україні назвали новий перший симптом ковіда, про який раніше ніхто не знав.
Також наш портал повідомляв, що були названі продукти, які не можна вживати перед вакцинацією, оскільки це може бути небезпечно.
Нагадуємо, що в Україну везуть ліки, що допомагають при ковіді.