Всі українці знають, що на зимових вулицях безпечних місць без переспекти згорнути шию - просто немає. Ще б пак, щороку сніг і гололід укладають на лікарняні ліжка тисячі жителів України. A скільки ще людей падають, отримують удари, розтягнення, але не повертаються за медичною допомогою. | , прийшов, гіпс. Тільки разом шкіри від банана українці лають міську власть, комунальні служби і господарів торгових об'єктів. Якщо ви не хотіли приєднатися до цієї сумної статистики "жертв гололеду", користуйтеся нашими радами.
Стало відомо, що зробити з підошвою, щоб взуття не ковзало на льоду і снігу.
Так, кожна людина повинна знати, що за зчеплення з поверхнею відповідають протектори - різьблені візерунки " на підошві взуття. Протектори залежать не тільки від матеріалу, з якого виготовлена підошва, а й від призначення взуття — наприклад, протектор на похідному взутті повинен забезпечувати дуже хороше зчеплення, незалежно від погоди, а протектор на повсякденному літньому взутті виглядатиме куди простіше. Саме тому для зими варто вибирати взуття, яке має рельєфну поверхню підошви, та уникати гладких.
Наприклад, багато хто клеять на "гладку" підошву тканинний лейкопластир. Ось тільки в сльоту він, на жаль, швидко відвалиться. Саме тому, надійніше приклеювати на підошву шматочки наждакового паперу або повсті - вони роблять зчіпку з поверхнею краще. Шматочки повсті зазвичай приклеюють по всьому периметру сухої чистої підошви за допомогою клею "ПВА" або "Моменту".
Наждачка також наклеюється на підошву та прибирає ковзання підошви. При цьому краще вибирати крупнозернисту наждачку на тканинній основі - так і ковзати взуття буде менше, і прослужить захист довше.
Капрон – потрібно перевернути черевики підошвою вгору та розтопити шматок капрону, наприклад, старі колготки. Капрон капатиме на підошву, в результаті застигне і створить захисний шар від льоду. Важливо робити це дуже обережно, щоб не обпектися.
Гідна страва для новорічного столу: рецепт салату "Сніжок" з куркою та кукурудзою, щоб хоч десь був сніг
Це буде ваша найздоровіша розсада: як правильно використовувати екстремальний спосіб з окропом
Готовий вивести війська з деяких територій: Reuters розповіли про поступки путіна
Хлопець Лесі Нікітюк розповів, як довго вони з нею разом: "Таке почуття, ніби..."
Силікон – спеціальні силіконові наклейки легко наклеюються на підошву. Окрім запобігання ковзанню, вони захистять ваше взуття від зносу.
Для тих, хто не любить народні лайфхаки, є кілька способів, які будуть надійнішими, але при цьому вимагають наявності спеціальних навичок. Серед них:
- поглиблення протектора;
- набивання або шипи з металу;
- захист із поліуретану;
- льодоступи або льодоходи.
Антилайфхаки, які, всупереч порадам їх авторів, точно не працюють:
- Картопля – зрізом овочів рекомендується рясно змастити взуттєву підошву. Крім розлучень крохмалю на черевиках – більше жодного результату.
- Лак для волосся - кажуть, що якщо рясно обробити ним взуття, вийде антиковзна підошва. Але практика показала, що це негаразд.
Читайте також:
Водіям на допомогу: як заощадити бензин під час руху авто - прості лайфхаки
Допоможе зігрітися: лайфхак, який зробить батареї у квартирі гарячішими