Вчені Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського оголосили, коли в українців виробиться колективний імунітет до коронавірусу. Схоже, це трапиться нескоро.
Вчені Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського провели масштабне дослідження, щоб з'ясувати, коли в українців виробиться колективний імунітет до коронавірусу.
Вчені розділили всі країни світу на п'ять груп, враховуючи два фактори: темпи поширення коронавірусу і динаміку вакцинації. У першу групу потрапили такі країни як США, Ізраїль, Великобританія і ОАЕ. У цих країнах вакцинація йде повним ходом, тому колективний імунітет до коронавірусу може виникнути вже в цьому році.
А ось Україна разом з Росією, Молдовою, Грузією, Бразилією, Мексикою, Індією потрапила до четвертої групи. У цих країнах коронавірус швидко поширюється, а ось темпи вакцинації повільні. Тому в українців колективний імунітет до коронавірусу може розвинутися тільки до 2023-го року.
"Через дефіцит вакцин і вкрай низькі темпи вакцинації (1,8% однією дозою станом на 01.05.2021), недотримання в належному обсязі карантинних норм Україна належить до країн з високим ризиком затяжного формування колективного імунітету», — йдеться в дослідженні.
Дослідники дійшли висновку, що колективний імунітет в українців виникне по більшій мірі через те, що велика частина населення перехворіє смертельною недугою. Це призведе до зменшення кількості населення, економічних втрат і уповільнення економічного зростання.
Снігу по пояс і мінус 15: "Льодовиковий період" увірвався в Україну - погода на вихідні влаштує Апокаліпсис
У Софії Ротару з'явилися термінові справи в Москві: планує отримати щонайменше 500 тис. доларів
Огірки будуть ніжними та смачними: як молоко допоможе отримати ідеальний урожай
Олексій "Позитив" Завгородній вперше зізнався, як освідчився Сахневич: обидвоє були в шлюбі
Вчені наполягають, що темпи вакцинації необхідно прискорити, а карантинні обмеження посилити.
Як повідомлялося раніше, локдаун закінчився, які обмеження продовжують діяти?
Hyser також писав, що вчені з'ясували, люди з яким кольором очей хворіють на онкологію частіше за інших.