Україна стикається зі зростанням цін буквально на всі продукти, у тому числі і на цукор, при цьому відпускні ціни нині коливаються від 24,60 до 25,30 грн за кілограм.
Експерти очікують, що тенденція до зростання збережеться найближчими місяцями, що обумовлено сукупністю факторів, що впливають як на внутрішні, так і на міжнародні ринки.
Одним із ключових факторів, що сприяють зростанню цін, є зростання внутрішнього попиту, що чинить додатковий тиск на місцеві постачання цукру.
Крім того, нещодавнє відкриття ринку Європейського Союзу для української сільськогосподарської продукції, як очікується, ще більше підштовхне ціни. Українські цукрові заводи почали отримувати експортні квоти для Європи, що посилює конкуренцію за постачання.
До відкриття ринку ЄС українські виробники вже задовольняли попит таких країн як Туреччина, Камерун, Кот-д'Івуар, Індонезія та Ізраїль, і ці ринки продовжують шукати український цукор. Новий інтерес з боку Європи ще більше посилив і так високий попит, що, як очікується, продовжить впливати на вартість цукру по всій Україні.
Alyona Alyona відмовилась від дуету з Parfeniuk: що сталося за лаштунками київського концерту
Секрет розкішного волосся - не в салоні і не в банці за тисячу гривень, але компліменти будете чути від усіх
Рішення прийнято: тарифи на електроенергію та газ з 1 травня
Як залучити удачу, здоров'я та фінанси: змови та обряди, які робляться на Великдень
Зростання цін на цукор впливає не тільки на виробників, а й на споживачів, оскільки очікується, що він матиме хвильовий ефект у різних галузях, включаючи виробництво продуктів харчування та роздрібну торгівлю.
Аналітики галузі закликають споживачів готуватися до потенційного зростання цін у найближчі місяці, особливо у міру того, як світовий ринок цукру стає конкурентоспроможнішим.
Нагадаємо, "золоті" яйця повертаються: популярний продукт знову дорожчає - і це тільки початок
Раніше «hyser» повідомляв, смертельно отруєні овочі та фрукти в Україні: ні в якому разі не купуйте ці продукти
Як повідомляв «hyser», зростання цін на продукти харчування не зупинити: голодування дедалі ближче, а інфляція – сильніша