Здається, застілля на Яблучний Спас 2022 доведеться відгуляти без алкогольних напоїв, а важку для шлунка їжу замінити легкими фруктовими та овочевими стравами. Ще б пак, вранці в п'ятницю, 19 серпня 2022, магнітна буря вийде на рівень у 5-6 балів, а це червоний рівень небезпеки і купа наслідків для метеозалежних людей. Правда, є поради, як вплив потужних сонячних викидів мінімізувати.
Отож, лікарі та астрологи кажуть, що якщо правильно перебути день 19-го серпня, то далі до кінця місяця із самопочуттям буде все в нормі. Так, магнітна буря 20 серпня2022 опуститься вже до жовтого рівня небезпеки: очікується удар у 4 бали. А магнітна буря 21 серпня 2022 буде і зовсім слабкою. Однак ослаблений організм все-таки може відреагувати на неї апатією, занепадом сил і нападами запаморочення.
Вплив магнітних бур на організм людини можна істотно скоротити, якщо внести певні зміни у спосіб життя. Велике значення у цьому має режим відпочинку, фізичної активності та харчування.
Про це в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL розповів лікар-невролог, рефлексотерапевт Віктор Мацишин. Нервова система людини може ставати більш вразливою через магнітні бурі, зміни сезонів і погоди, але "три стовпи здоров'я" допоможуть виправити ситуацію:
-
якісний відпочинок
"Дуже важливо, щоб людина повноцінно відпочивала під час сну. Для цього треба лягати до 10 години вечора і прокидатися о 6-7 годині ранку", – сказав Мацишин. Він зазначив, що можна використовувати додаткові способи відновлення, зокрема, медитацію.
Якщо ви досить розумні, то ви зробите це: навіщо садівники обв'язують дерева колготками
Лимон для схуднення не вранці, а перед сном: як правильно вживати, щоб кілограми танули
Грошей потребувати не будете: знаки Зодіаку, яких Зелена Змі в 2025 році обдарує багатством
Гідна страва для новорічного столу: рецепт салату "Сніжок" з куркою та кукурудзою, щоб хоч десь був сніг
-
фізична активність
Вона має бути дозованою та адекватною. Медик порадив щоранку 5-10 хвилин присвячувати зарядці. Крім того, можна додати у свій графік 1-2 заняття спортом на тиждень. При цьому інтенсивність таких занять має бути "до 50% можливості". "Це значить викластися не на 100%, а саме на 50% – це адекватне навантаження", – підкреслив лікар. Він також рекомендував ходьбу, прогулянки на свіжому повітрі.
-
збалансоване харчування
"У контексті білків, жирів та вуглеводів", – уточнив медик. Обід він порекомендував організовувати в інтервалі між 12 та 14 годинами. У цей час можна дозволити собі найкалорійнішу їжу. При цьому сніданок і вечеря не є обов'язковими, якщо почуття голоду немає. Можливий також варіант пізнього сніданку та ранньої вечері, але "бажано не переїдати на ніч".
Читайте також:
"Згрішила": Надя Дорофєєва розповіла, як її зустрів Київ. Зате потім була щаслива
Ердоган рятує Путіна, а той продає йому Росію: Жданов розповів про угоду