біографія
Дата народження: 7.11.1968 р. (вік – 51 рік, місто: Львів);
Знак Зодіаку: Скорпіон;
За Східним Гороскопом: рік Земляної Мавпи;
Національність: українець з єврейським корінням;
Віросповідання: православний.
Сім'я
Батьки політика працювали у медичній сфері діяльності. Як вказують ЗМІ, родовід нардепа досить багатий на єврейське коріння. Так, його бабуся була із прізвищем Фротман. Відомо, що національність єврея передається виключно по матері. Навіть дід був Лонгін Цегельським.
Рідний отець Ярослав Васильович помер у 1984 році через вогнепальне поранення. Він був спортсменом-легкоатлетом, а також лікарем-реабілітологом.
Мати політика – Тягнибок Богдана Артемівна. Працювала вона у медичній сфері.
Щодо молодшого брата Андрія Ярославича, то він тісно зав'язаний у політику. Його у шкільні роки звинувачували у вбивстві, щоправда, за доказами адвокатів з'ясували, що воно було ненавмисне. Рішення суду – 3 роки відбування покарання.
Політик одружений із Ольгою Тягнибок. Пара виховала трьох дітей: Гордій 1997 року народження, Ярина-Марія 1992 року народження, а також Дарина-Богдана 1995 року народження.
Освіта
Навчався Олег Тягнибок у школі №8, що у Львові. Починаючи з 1982 року, Олег був комсомольцем.
Одразу після армійської служби навчався у медичному інституті м.Львів. Мабуть, політику хотілося піти стопами батьків. Паралельно навчаючись, Олег працював в обласній лікарні медичним братом та санітаром. Тягнибок має диплом хірурга.
Але цього йому було недостатньо і Олег вирішив піти на юридичний факультет Львівського університету. Закінчив ВНЗ у 1999 році.
Кар'єра та бізнес
Перебуваючи на навчанні у медичному інституті, Тягнибок уже входив у політичне життя. Він у 1990 році став на місце керівника Студентського братства.
У членство Соціал-національної партії країни вступив із 1991 року.
У Києві проходило голодування у 1990 році, яке тривало два роки. Олег брав участь у цій “політичній дії”.
Во Львове Тягнибок был депутатом в период с 1994 по 1998 гг.
З 1995 року його основним обов'язком було вирішення організаційних питань із СНПУ. Першим серйозним званням політик обзавівся в 1997 році, ставши головою організації Соціал-національної партії країн.
Від блоку “Менше слів” Тягнибок балотувався до ВРУ 1998 року. Таким чином йому вдалося стати нардепом 3-го скликання. Зауважимо, що його ім'я також було у складі партії Народний рух України. Серед його обов'язків було вирішення питань розподілу бюджету у комітеті ВРУ.
Помітне зростання політичної кар'єри політика припало на квітень 1998 року. Саме в цей час він стає на чолі Московської організації Соціал-національної партії країни.
У період з 2002 по 2006 рік Олег отримав звання нардепа 4-го скликання від «Нашої України».
2004 року політик виступав у Карпатах. Тоді його запам'ятали всі, адже він говорив про євреїв і росіян як про “москалів” та “жидів”.
Через 2 роки, а саме у 2006 р. Тягнибок набуває нового статусу – депутата Львівської обласної ради.
Тягнибок у 2008 році намагався стати київським мером, але за підсумками виборів його ім'я опинилося на передостанньому місці у списку всіх кандидатів.
Політик 2006 року намагався стати президентом від Всеукраїнського Об'єднання Свобода. Він у результаті першого туру посів восьме місце.
Олег у 2012 році почав працювати в Раді сьомого скликання як нардеп. Його основним обов'язком було вирішення питань, пов'язаних із інформаційними технологіями. Цікаво, що цього року Олегу вдалося потрапити до рейтингу антисемітів усього світу.
Але, наступний 2013 виявився для команди Тягнибока руйнівним. Все тому, що весь політичний рух було звинувачено у здирстві, незаконному продажу земель, корупції, а також переслідуваннях журналістів.
Бажання стати Президентом України не залишало Олега і у 2014 році. Балотувався від ВО "Свобода".
Тягнибок мав політику проти всіх чиновників, які розмовляють російською мовою. Його пропозицією було запровадження іспиту з української мови для очищення лав управлінців, які пишуть та говорять неписьменно рідною мовою.
Дмитро Гордон мав усі підстави звинувачувати Тягнибока, який погрожував розправою.
Декларація
Тягнибок у документі декларації вказував виключно на свою зарплату, а також квартиру у Львові. Серед нерухомості він також вписав квартиру у столиці, яка належить йому з 2000 року. Тягнибок вказав зарплату, яка становила 243 тис. грн. на рік. У сімейства політика є два автомобілі Toyota 2008 і 2009 року випуску.
Щодо банківських заощаджень, то у Олега вони нараховують 250 тис. грн. Крім того, Тягнибок володіє особняком в заповідній зоні Стугна. Але він не згадував цю невидимість у декларації.
Компромат та чутки
2010 року партія “Свобода” почала жити краще, адже в неї почали з'являтися інвестори. Ігор Кривецький, до речі, майже одразу отримав депутатське крісло.
Довіряючи ЗМІ, можна побачити, що гроші були Дідуха Володимира. Трохи згодом він сам у цьому зізнався. Трохи пізніше Олег Тягнибок почав частіше спілкуватися та підтримувати стосунки з людьми Віктора Януковича. Після таких подій, стосунки з Дідухом зійшли нанівець.
Тягнибок оточував себе людьми, які максимально допомагали йому у спонсоруванні політичної кар'єри. Серед них були також Фірташ, Коломойський, Федишин.
2013 року помітилирасточительность Тягнибока. Як виявилося, всі кошти було отримано за угоди з комуністами. Тягнибок є власником 3 джипів, вартість яких 100 тисяч доларів кожен. Кошти на їхню покупку він зумів отримати завдяки продажу комуністам київського особняка.
Як бачите, дії Тягнибока говорять самі за себе. Але для публічності він виступає за знищення системи олігархів. За фактом, сам із ними працює та отримує хороші гроші в кишеню, жертвуючи інтересами України.
Фотографії