Чим відрізняється забезпечення військових, які проходить службу в складі підрозділів спеціального призначення ГУР? Чому акцент в ході рекрутингу в «АРТАН» зараз зроблено на цивільних та на які посади можна претендувати?

Відповіді на поширені питання щодо служби у воєнній розвідці на своїх сторінках у соцмережах оприлюднив підрозділ ГУР МОУ «Артан».

Зокрема, у дописі йдеться про заробітну плату і матеріальне забезпечення розвідників-спецпризначенців.

«Нарахування заробітної плати відбувається за окремою тарифною сіткою. Вона може сягати 200 тис. на місяць: залежно від задач і тривалості перебування в районі виконання бойового розпорядження. Підрозділ також забезпечує особовий склад харчуванням, медичною допомогою, амуніцією і транспортом на період знаходженні в районі»,– сказано у дописі.

Водночас представники розвідки акцентували, що більшість посад в «Артані» бойові. Тому підрозділ створив ефективну систему ротацій військових, щоб люди могли відновлювати сили після виконання завдань.

«Навантаження на військових ми компенсуємо регулярними ротаціями: після кожної задачі. Цього року підрозділ виріс по штату. З’явились додаткові посади механіків-водіїв, медиків, інженерів», – повідомляється на сторінці підрозділу.

Популярні новини зараз

Українців по-новому заманюють у ТЦК: штраф - більше не проблема

Олександр "Терен" з "Холостяка" висловився проти м'якої українізації: "До дітей звертаються мовою ворога"

Морози -20, снігопади та вимкнення світла: погода в січні зірветься з котушок

Олександр "Терен" Будько розкрив таємниці зйомок 13-го сезону шоу "Холостяк"

Показати ще

Окремо спецпризначенці прокоментували актуальну тему щодо можливості переведень. Згідно з оприлюдненим дописом, наразі цивільним, хто бажає проходити службу в розвідці, одразу простіше мобілізуватись в «Артан», ніж потім шукати шляхи переведення в ГУР із ЗСУ. Основна складність полягає в різному підпорядкуванні структур, тому процедура може бути вкрай тривалою.

Раніше офіцер «Артану» з позивним Фаворит привітав українців з Новим роком та підбив підсумки 2024-го року. З його слів, протягом року підрозділ кратно виріс, а також вдалося суттєво вдосконалити систему розвідувального забезпечення планування операцій. В новорічну ніч начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов записав звернення, в якому особисто подякував командиру «Артану» Віктору Титану за ефективну роботу.