За даними НБУ, на 1 січня 2023 року за розміром загальних активів державний "Ощадбанк" посідав 2-ге місце (298,2 млрд грн) серед 67 банків, що діяли в країні. От і не дивно, що саме ця фінустанова вирішила зруйнувати "міф" і наразі робить перший крок в бік юридичних осіб".
І справді, під час війни багато міжнародних та державних організацій стали на допомогу українцям. Більше того, на ринку України зразу чотири банки запропонували фінансування для ФОПів.
"Ощадбанк" вирішив піти далі і пообіцяв підтримати малий та середній бізнес. Про це повідомив у соцмережах Сергій Наумов, голова правління "Ощадбанку".
"Будь-який клієнт незалежно від його юридичної форми власності може отримати попереднє рішення за 24 години, надати перелік документів і отримати фінальне рішення за допомогою цього сервісу", - кажуть в Ощадбанку.
За словами Наумова, попри підступні обстріли ворогом українських міст, Ощад продовжує підтримку тих, хто має власну справу або лише мріє про це.
"Хочете отримати грант від держави в рамках єРоботи, але не знаєте як? Тоді вам стануть у пригоді безкоштовні вебінари для підприємців на порталі Дія", — додав Наумов.
У вас є 3 дні, а потім штраф: в Україні оновили правила мобілізації, що потрібно знати після отримання повістки
Це буде ваша найздоровіша розсада: як правильно використовувати екстремальний спосіб з окропом
Олексій "Позитив" Завгородній вперше зізнався, як освідчився Сахневич: обидвоє були в шлюбі
Вся правда їм приходить уві сні: 5 знаків Зодіаку, які бачать пророчі сни
Мова йде про допомогу у відкритті грантових програм:
- тонкощі подання заявки на грант;
- бізнес-план та його реалізацію;
типові помилки при оформленні документів; - суму, яку можна отримати;
- вимоги до заявників та їх майбутні обов’язки.
Наумов додав, що перший вебінар вже відбувся 9 березня, а наступні будуть проведені 15, 17 та 22 березня. На даних вебінарах Олександр Койдан, начальник управління організації продажів Ощадбанку, розповідає про верифікацію учасників програми, адаптацію бізнес-плану та перевірку репутації потенційних отримувачів грантів.
Крім того, стало відомо, що українські підприємства можуть отримати в Ощадбанку грантову допомогу від уряду Німеччини.
Програма "Доступ до фінансування та підтримка стійкості мікро-, малого та середнього підприємництва (ММСП)" в Україні реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Deutsche Sparkassenstiftung für international Kooperation (DSIK) та Фондом розвитку підприємництва, повідомили в Ощадбанку.
"Грантова підтримка від уряду Німеччини становить до 30% вартості проєкту. До участі в програмі розглядаються проєкти з цільовим використанням коштів на закупівлю, модернізацію та реконструкцію основних засобів, а також поповнення обігових коштів. Максимальна сума проєкту становить 240 тис. євро без ПДВ у гривневому еквіваленті. В програмі можуть взяти участь будь-які юридичні особи приватної форми власності, зареєстровані в Україні", — сказано у повідомленні.
Читайте також:
ПриватБанк потішив українців кредитами. Що змінилося
Можна залишитись без виплат: Пенсійний фонд розпочне перевірки українців
Воювала разом із чоловіком: під Києвом попрощалися з однією із найкрасивіших захисниць України. Фото
Три міста у небезпеці: астролог розповіла, куди почнуть бити російські окупанти