У мережі розмістили цікаву інформацію про так звану мобілізацію. Справа в тому, що Олексій Резніков дав відверте інтерв'ю, в якому розповів кілька важливих речей щодо військовозобов'язаних.
Цю інформацію розмістили на порталі «lliga»
Міністр оборони України Олексій Різніков дав відверте інтерв'ю одному із журналістів. Він вирішив відповісти на чимало цікавих для українців питань і заговорив про мобілізацію.
"Як ви зараз оцінюєте мобілізаційну потребу ЗСУ?", - запитав журналіст у Олексія Резнікова.
"Мобілізаційний план, оголошений з моменту імплементації парламентом указу президента про введення воєнного стану, ще навіть не завершено", – відповів український урядовець.
Крім цього, він розповів, за яким принципом зараз набирають чоловіків у ЗСУ.
У вас є 3 дні, а потім штраф: в Україні оновили правила мобілізації, що потрібно знати після отримання повістки
Син Віктора Павліка заробляє гроші в 3 роки: Катя Репяхова розповіла, що робить
Віра Брежнєва одразу після потяга несподівано опинилася у Києві: українці шоковані
Хлопець Лесі Нікітюк розповів, як довго вони з нею разом: "Таке почуття, ніби..."
"У Генштабі є потреба. Він точно знає необхідну кількість водіїв, стрільців, операторів, артилеристів, снайперів. Генштаб визначає завдання військкомам: план та категорії фахівців. Міноборони тільки здійснює контроль і мріє перетворити паперову суміш на цифровий продукт. Ми маємо цей продукт, він розроблений. Ми просто не встигли до кінця запровадити", - продовжив Міністр оборони України.
Також Резнікова поставили дуже цікаве питання про українських офіцерів: "Питання від підписників. Якщо підхід до мобілізації з військово-облікових спеціальностей – це здебільшого профанація. Офіцери з військової кафедри часто явно не офіцери і мають слабо розвинені лідерські якості. І 90% всього навчаються з нуля. У чому сенс дивитися на ВОС? Може потрібно змінити підхід до відбору на мобілізацію?".
Адвокат не змусив на себе чекати і відразу відповів: "Питання лідерства, зокрема в армії, стоїть у кожній країні. Я це чую від колег-міністрів оборони. Вони пропонують лідерські курси молодших командирів, середніх командирів та сержантів. Адже саме сержанти – це скелет армії. Ми майже 30 років жили у парадигмі, що на нас ніхто не нападе. І для багатьох "вузів" військова кафедра була формальністю..."
Читайте також:
Показував "стратегічні місця": як виглядає путінський генерал, який роздягався перед солдатами