Народні прикмети не лише регламентують те, як правильно вбирати новорічну красуню, а й те, як її викидати. Якщо від правил відхилитися, обіцяють немислимі кари на наші голови.

Як показує практика, дату, коли прийнято прибирати ялинку, найкраще визначати за народними прикметами та традиціями. А вони кажуть, що на Водохрещі новорічних прикрас у будинку вже бути не повинно.

У недалекому минулому всі життєві події у людей визначалися церковним календарем, а тому до Хрещенського святвечора в будинку має бути проведене генеральне прибирання — винесено сміття та непотрібні речі, випрані половики та покривала, а також прибрано ялинку.

Якщо вірити китайській мудрості, Новий рік за східним календарем треба зустрічати з ялинкою. А потім уже сміливо можна її викидати.

А ось педіатри наполягають на тому, що понад 3 тижні новорічну ялинку в будинку краще не тримати. Для дітей, особливо маленьких або схильних до алергічних реакцій існує реальна небезпека для здоров'я. За цей період у ялинці можуть з'явитися такі речі, як пилові кліщі чи грибок. Серед алергічних реакцій педіатри нерідко відзначають дитячий нежить, свербіж в очах та носоглотці, чхання. Тому якщо в будинку живуть члени сім'ї або маленькі діти, які мають алергію, то ялинку краще прибрати через 7-10 днів після Нового року.

Читайте також:

Популярні новини зараз

Син Віктора Павліка заробляє гроші в 3 роки: Катя Репяхова розповіла, що робить

Це буде ваша найздоровіша розсада: як правильно використовувати екстремальний спосіб з окропом

Олексій "Позитив" Завгородній вперше зізнався, як освідчився Сахневич: обидвоє були в шлюбі

"Мімоза" на столі більше не з'явиться: рецепт салату "Маркіза", який давно замінив радянську класику

Показати ще

Це знак: на Одещині шторм викинув на узбережжя тисячі рідкісних істот. Фото

Серйозне зіткнення заповненої маршрутки та фури у Львові: на місці швидкі та рятувальники. Що відомо

Схожа на дитячий візок: на продаж виставили рідкісний позашляховик Ferrari, який виготовляли у 70-х роках.