Українцям розповіли, як у такі непрості часи можна утеплити свій будинок чи квартиру. Так, є кілька хитрощів, які допоможуть трохи заощадити і залишатися в теплі.
Цю інформацію розмістили на порталі "Focus"
Важливо повідомити, що практично всі жителі України платять за опалення вулиць, а не самих квартир. Це пов'язано з тим, що багато будинків побудовано ще в 90-х роках, що говорить про погану теплоізоляцію. Справа в тому, що близько 50% тепла йде через не утеплені стіни будинків, а також вікна, двері і дахи.
У зв'язку з цим українцям настійно рекомендується утеплювати вікна паралоновими смужками, підтягнути двері та оббити їх, а також задути монтажною піною місця виходу та входу труб із будинку.
Крім цього, досить добре допоможе зміна вікон на вікна з подвійним чи потрійним склопакетом. Однак потрібно розуміти, що через час потрібно міняти резинки у склопакетах та регулювати вікна. Повідомляється, що заміна однієї гумки на одне вікно коштуватиме приблизно 500 гривень. Такі процедури потрібно робити щороку.
Глава Асоціації енергоаудиторів Вадим Литвин звернувся до мешканців України і дав цінну пораду, сказавши: «Якщо хочемо, щоб вікна були постійно закритими, то варіант, який раніше використовується, – стрічка по периметру. Плівки на скло мають якийсь ефект, але з ними проблеми, коли треба буде відривати, бо вони не так довго і служать. В принципі, можна використовувати ролети і ефект буде нормальним».
Снігу по пояс і мінус 15: "Льодовиковий період" увірвався в Україну - погода на вихідні влаштує Апокаліпсис
Огірки будуть ніжними та смачними: як молоко допоможе отримати ідеальний урожай
У вас є 3 дні, а потім штраф: в Україні оновили правила мобілізації, що потрібно знати після отримання повістки
Олексій "Позитив" Завгородній вперше зізнався, як освідчився Сахневич: обидвоє були в шлюбі
Також треба розуміти, що перед утепленням своєї квартири потрібно подумати і про вентиляцію. Це робиться для того, щоб у квартирі не було вологи та, відповідно, плісняви.
Експерти кажуть, що якщо утеплити свою квартиру, то холод все одно надходитиме всередину, необхідно утеплювати весь будинок цілком.
За словами фахівців, для утеплення приватних будинків підійде обшивка пінопластом зовнішніх стін. Також не потрібно забувати і про утеплення фундаменту пінополістиролом.
Читайте також:
Потім пошкодуєте: які речі в жодному разі не можна залишати взимку в машині
Шандарахне на повну: в Україну йде сувора зима. Синоптики не вірять, що таке може бути