Через ракетні обстріли 10 жовтня порушено енергопостачання по всій країні, багато громадян залишилися без світла. Через це актуальним стало питання, як зберегти заряд смартфона якнайдовше.
У Держспецзв'язку опублікували рекомендації щодо настроювання та використання смартфонів, які допоможуть максимально довго залишатися на зв'язку.
Як зберегти заряд смартфона?
- Заряджайте телефон за будь-якої можливості.
- Тримайте зарядженими повербанки.
- Увімкніть режим енергозбереження. Ярлик із цією функцією розташований на панелі швидких налаштувань, а також у налаштуваннях.
- Рідше вмикайте екран і встановіть енергоефективні налаштування екрана: увімкніть стандартну плавність дисплея замість високого, якщо у смартфоні є відповідне налаштування; встановити енергоефективні шпалери: чорне тло для OLED/AMOLED-дисплея, світле – для IPS; вимкніть автоповорот екрана.
- Видаліть некритичні для вас програми, які активно використовують батарею, або додаткові облікові записи в цих програмах. Дізнатися рівень енергоспоживання програм можна, перейшовши в Установки → Батарея → Використання батареї.
- Вимкніть автозавантаження, оновлення та синхронізацію програм, особливо якщо у вас підключено кілька облікових записів.
- Обмежте кількість програм у "несплячому" режимі, залиште тільки ті, від яких залежить ваше життя: месенджер, дзвінки, програма "Повітряна тривога".
- Вимкніть розпізнавання голосових команд.
- Вимкніть вібрацію.
- Вимкніть зайві комунікації: GPS, Bluetooth.
- Відмовтеся від перегляду відео та ігор на смартфоні.
Якщо ситуація із харчуванням критична.
- Увімкніть режим "екстрена економія енергії"
- Переведіть смартфон у режим польоту, якщо є альтернативний зв'язок
- Домовтеся з близькими про час виходу на зв'язок, заздалегідь домовляйтеся про час і місце зустрічей, якщо не вийде відновити зв'язок. Порадьте людям поруч зробити те саме.
- Випишіть на папір всі важливі номери телефонів, якщо батарея сяде.
Читайте також:
Популярні новини зараз
Показати ще