Однак дезодорант та антиперспірант принципово відрізняються один від одного. Дезодорант пригнічує діяльність бактерії, а антиперспірант на певний час закупорює потові залози.
Про те, як правильно використовувати ці два косметичні засоби, інформує сайт hochu.ua.
Експерти зазначають, що дезодорант сприяє нейтралізації неприємного запаху і водночас не зменшує кількість виділеного поту. А антиперспірант діє по-іншому, а тому більш популярний.
Фахівці стверджують, що антиперспіранти потрібно наносити на суху шкіру перед сном. Якщо використовувати цей засіб відразу після душу, то в такому разі будуть виявлятися білі плями на темному одязі. А за ніч солі алюмінію та цинку, які є діючими речовинами антиперспіранту, проникають у шкіру та блокують роботу потових залоз. Відзначено, що з ранку так само можна прийняти душ, при цьому це не змиє антиперспірант і він діятиме так, як належить.
Фахівці запевняють, що не варто купувати косметичні засоби, які виконують одночасно дві функції – блокування потових залоз та придушення діяльності бактерії. Цей маркетинговий хід є обманом, оскільки засіб все одно буде лише закупорювати пори, і при цьому може бути набагато вищий за вартістю, ніж звичайний антиперспірант.
Найоптимальнішим варіантом є покупка і дезодоранту, і антиперсперанта. Перший краще використовувати кожен день, а антиперспірант залишити для важливих виходів та заходів, за участі яких потіти небажано.
Лічильники води можна не встановлювати: як українцям бути без помтіних показників
3 знаки Зодіаку з такою інтуїцією, ніби їм шепоче сам Всесвіт: хто знає трохи більше
Лічильник є - а борг теж є? Чому українцям можуть нараховувати борги за газ навіть із показаннями
Читайте також: