Приємні передсвяткові клопоти вже найближчим часом зміняться на прибирання. Якщо у вас справжня ялинка, то доведеться її винести з дому, а штучну скласти до наступного року.

Багато хто задається питанням, коли ж правильно викидати ялинку і відштовхуються від традицій і прикмет. Хоча насправді позбутися дерева можна в той день, коли захочеться, пишуть "apnews".

Багато українців люблять святкову атмосферу і не поспішають міняти її на будні. А деякі витримують буквально 2-3 дні і їм набридає дерево в кімнаті.

Коли слід прибрати ялинку

Згідно з першою традицією ялинку слід прибрати до Хрещення таким чином очищаючи житло. Так як Хрещення припадає на 19 січня, то вже до середини місяця багато хто прибирав в будинку і готувався до нового свята.

Згідно з другою традицією новорічну ялину не слід прибирати до 13 лютого. Цієї традиції дотримуються зазвичай ті, хто святкує Новий рік по фен-шуй і стежать за китайським календарем, адже саме 13 лютого настає Китайський Новий Рік.

Популярні новини зараз

Це потрібно дізнатися до початку 2025: які випробування пройдуть усі знаки Зодіаку в рік Змії

Графіки відключення на 26 листопада: Укренерго попередив – світла не буде по всій країні

Новий рік буде вегетеріанський: як змінилися ціни на курятину та свинину перед початком зими

Їжте ці 8 продуктів і вічна молодість не буде дивом: як продовжити життя за допомогою їжі

Показати ще

Третя традиція говорить про те, що ялина сама "підкаже" коли її слід прибрати. Коли вона "набере" достатню кількість негативної енергетики в будинку, вона почне в'янути. Ось тоді і саме час винести дерево.

Елка на Новый Год

Медики вважають, що тримати вдома "пилозбірник" тривалий час не бажано і рекомендують вже через три тижні позбутися від святкового дерева. Особливо це стосується будинків, де живуть маленькі діти або алергіки.

Вся справа в тому, що на їли можуть розвинутися пилові кліщі або грибок, що не найкращим чином позначиться на їх здоров'ї.

Раніше дерева виносили в сміттєві контейнери, які стоять в кожному дворі, проте останнім часом ялинкам "дали друге життя", відкривши спеціальні пункти прийому ялинок. Зібрані дерева за підсумком перероблять на тріску через спеціальний механізм і використовують для мульчування лунок вічнозелених рослин. Також старі дерева можуть надалі використовуватися як тирса для опалення або підстилки для тварин. Нерідко їх використовують і як корм.

Раніше Hyser писав про те, що українець креативно нарядив ялинки до свят.

Також Hyser повідомляв, що у Луганську запустили салют, який потрапив у людей.

Нагадавши, які знаки зодіаку чекають неприємності в 2022 році.