Українські споживачі газу і тепла скаржаться на ринок газу

Не так давно український уряд запровадив ринкове формування вартості газу для споживачів, однак це рішення потягнуло за собою безліч не передбачених заздалегідь проблем. На одну з них українці звернули увагу під однією з публікацій в офіційній групі"Нафтогазу".

У публікації висвітлювалися деякі моменти, що стосуються вартості газу, наприклад, коли припинить діяти сезонне обмеження вартості блакитного палива, або хто захищатиме українців від підвищення цін перед наступним опалювальним сезоном. Крім того, стало відомо, що планується створення Єдиної бази споживачів і поділ облгазів і газзбутів.

Українці, однак, на ці новини відреагували негативно. Ринок газу, який повинен діяти в рамках конкуренції, вони називають "лукавою брехнею", оскільки більша частина споживачів тепла — жителі багатоквартирних будинків, де встановлено централізоване опалення.

Те, що опалення централізоване, не дозволяє окремому українцю вибрати собі постачальника тепла і газу. Так що в кінцевому рахунку виходить, що уряд просто підвищив тариф на блакитне паливо, не надавши громадянам механізм для зміни постачальника.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в січні витрати українців на комуналку зросли приблизно на 800-1000 гривень. Ця цифра не гранична, оскільки стало відомо, що в кінці поточного опалювального сезону подорожчає електрика.

Популярні новини зараз

Відключення світла завтра, 22 листопада: Укренерго озвучив графіки – заряджайте павербанки та ліхтарики

Син Віктора Павліка заробляє гроші в 3 роки: Катя Репяхова розповіла, що робить

Ну хоча б тут ціни радують: у супермаркетах подешевшав цукор, але борошно взяло курс на здорожчання

Олексій "Позитив" Завгородній вперше зізнався, як освідчився Сахневич: обидвоє були в шлюбі

Показати ще

Повідомляється, що хоч в уряді і обмежили вартість кубометра газу, залишивши це значення на рівні 6,99 гривень, з підвищенням вартості розподілу газу робити нічого не стали, тому тариф на розподіл підвищився до 100%. Також подорожчала холодна вода, тариф підвищився на 22%. Нарешті, дорожче стала і електроенергія - вона подорожчала на 78 гривень при споживанні понад 100 кВт/год.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що не так давно в уряді заявили про повернення адаптивного карантину. З'явилася перша інформація про те, в якій карантинній зоні опиниться столиця України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що клієнти "Нафтогазу" скаржаться на те, що з їхніх особових рахунків зникають кошти.

Також "Hyser" писав, що зима майже підійшла до кінця і незабаром Україна знову перейде на літній час. Стало відомо, коли потрібно буде переводити стрілки годинника.