Алессандро Пеннесе представив революційну роботизовану гусеничну платформу під назвою Vktor, призначену для підвищення ефективності сільського господарства, зниження експлуатаційних витрат та підвищення якості врожаю. «Вктор» є кроком уперед у сільськогосподарському секторі завдяки впровадженню передової автоматизації, що дозволяє приділяти пріоритетну увагу безпеці працівників та покращенню умов праці.
Vktor може похвалитися безліччю інноваційних функцій, у тому числі чотирма датчиками наближення, стратегічно розташованими вздовж корпусу, що забезпечує точну навігацію в навколишньому середовищі. Інтеграція лідарної технології ще більше підвищує просторову обізнаність та точність навігації. Ці атрибути дозволяють гусеничному роботу-трактору виконувати завдання автономно, усуваючи необхідність втручання людини.
Прихильність дизайнера до принципів сталого розвитку очевидна у конструкції Vktor, в якій використовуються екологічно чисті матеріали, такі як технологія Sheet Molding Compound (SMC), термореактивний листовий матеріал, що містить скловолокно. Виробничий процес включає гаряче штампування в сталевих формах, що забезпечує довговічність і екологічність.
Яке церковне свято 3 квітня: що не можна робити і навіщо виливати у воду олію сьогодні
Зростання пенсій, обвал цін на ліки, масова мобілізація, заборона на риболовлю та лікарняні: квітень багато змінить
Пенсії та виплати хочуть підвищити ще на 20%: нових доплат вистачить і на комуналку, і на продукти
На українців чекає перерахунок субсидій: хто отримає більше, а хто - менше
«Вктор» оснащений потужним акумулятором ємністю 12 кВтг довжиною 1200 мм, що забезпечує безперебійну роботу та знижує необхідність частої підзарядки. Незважаючи на свої вражаючі можливості, робот залишається компактним: довжина 2100 мм та ширина 1400 мм. Завдяки своїм інноваційним функціям та прихильності до принципів сталого розвитку Vktor обіцяє зробити революцію в сільськогосподарському ландшафті, одночасно підвищуючи загальну ефективність галузі.
Читайте також:
Захочеться з'їсти дві тарілки за один раз: рецепт справжніх китайських пельменів із секретом
Горіховий Спас: що сьогодні заборонено робити і про що говорять прикмети
Чим потрібно посипати цибулю, щоб вона зберігалася всю зиму і не псувалася