У Раді зареєстровано законопроєкт про адміністративну відповідальність для "гонщиків" у містах за експлуатацію транспортних засобів із перевищенням допустимого рівня шуму.
Осіб, які "ганяють на тюнінгованих машинах" по містах збираються штрафувати на 17 тис. гривень.
Про це повідомив очільник фракції "Слуга Народу" у Верховній Раді Давид Арахамія.
Тому він з колегами зареєстрували у Раді законопроєкт, який встановлює адміністративну відповідальність за експлуатацію транспортних засобів із перевищенням допустимого рівня шуму. За це буде штраф 17 000 грн, за повторне – 34 000 з позбавлення прав до 6 місяців.
Арахамія додав, що автомобілі з перевищенням допустимого рівня шуму будуть заборонені лише в населених пунктах. За межами них, як і раніше, представники спортивної спільноти автогонщиків зможуть тренуватися і проводити змагання.
Читайте также:
"Приводы" за проституцию и управление авто под наркотиками. СМИ рассказали историю Виолеты Зайнулиной-Вайсман
Откармливает ухажера: Ксения Мишина намекнула на новый роман. Мужчина уже даже знаком с сыном
"Дамская шалость": старинный рецепт наливки из домашней черешни
В Европе продают редкий украинский внедорожник времен СССР. Просят 16 тысяч евро.
В сети показали модели редких ЗАЗ, которые были похожи на иномарки
Украинская телеведущая, оставшаяся без глаза во время ракетного удара, попала на обложку Playboy
