Відповідне відео лідер Національного Корпусу оприлюднив у своєму блозі на "Українській правді". У відео він прокоментував інформацію про те, що відведення військ із Золотого нібито не стосуватиметься жодного населеного пункту, а лише "400-т метрів пустого поля".

Андрій Білецький

"Зараз точиться багато розмов про те, що влада перейшла в інформаційний наступ. Начебто в Золотому, як пишуть провладні журналісти, здається 400 метрів пустого поля (це трохи дивно для людини військової – що таке «пусте поле»?). Начебто жодного населеного пункту це не зачіпає. Насправді все з точністю навпаки", – зауважив він.

Білецький показав на мапі, яку територію планує "здавати українська влада", внаслідок відведення військ у цьому районі.
"Як бачите, якщо з української сторони ми здаємо населені пункти і важливі з військової точки зору висоти, то зі сторони сепаратистів вони справді здають те саме чисте поле, про яке так багато говорить українська влада", – сказав він.

За словами Білецького, на прикладі розведення військ у Золотому стає очевидним, що очікує Україну у Мінських домовленостях і "формулі Штайнмаєра".

"Елементарне шахрайство. Це не є рівноцінний обмін, і він однозначно не йде на користь Україні. Коли будуть писати про те, що в Золотому багаті шахтарі, багато хліба, всі мріють дочекатися відходу українських військ і що для України вигідне в військовому плані таке розведення, згадуйте, будь ласка, цю карту", – наголосив лідер Національного Корпусу.